Torebka na wesele - jaką wybrać?

Każde wesele to piękna, rodzinna uroczystość. To dla kobiet wspaniała okazja, żeby zabłysnąć, pokazać się w szykownej stylizacji. Podróżując po świecie, muszę przyznać, że w żadnym innym kraju nie spotkałam się z taką podniosłością tego wydarzenia, jak w Polsce, co może świadczyć tylko o tym, jak bardzo kultywujemy tę przepiękną, polską tradycję. Jest to jedyna w swoim rodzaju ceremonia, dlatego ważne, żeby kreacja współgrała z wyjątkowością tego dnia. Nieodłącznym elementem weselnej stylizacji jest idealnie dobrana do sukni torebka. A jak wiemy to detale tworzą całość, dlatego warto szczególnie skupić się na tym jednym elemencie. 
Z założenia torebki na wesele powinny być małe, jakkolwiek muszą zmieścić malutki portfel, telefon oraz oczywiście chusteczki. Bardzo często jako klasyczną torebkę do sukni weselnej wybierana jest kopertówka, która jest poręczna, a jednocześnie nadaje stylizacji szyku i elegancji. 
 
Szyku i elegancji z pewnością doda również torebka na łańcuszku, która będzie idealnym dodatkiem do zwiewnej szyfonowej sukni lub sukienki. Tutaj znakomicie sprawdzą się torebki z naszej kolekcji Cincelado, wykonywane w warsztacie Arnoldo. Zachwycające, kwiatowe wzory, odbite w grubej skórze naturalnej niewątpliwie przyciągną wzrok uczestników uroczystości i podkreślą Twoją kobiecą stylizację. 
Ostatnio bardzo popularne rustykalne wesela, w starych stodołach, pod lasem, daleko za miastem, z muzyką na żywo i tańcem na trawie. Myślę, żę wybierając się na takie wesele warto postawić na look w stylu boho lub vintage. Wtedy idealnym dodatkiem do kreacji stanie się jedna z naszych małych toreb wykonywanych w warsztacie Pana Cruza. Przepiękna, błyszcząca skórzana torebka pokryta niezwykłymi wzorami podkreśli Twoją artystyczną i indywidualną kreację. 
Którąkolwiek z opcji nie wybierzesz, pamiętaj, że nasze torebki wykonywane są z grubej skóry naturalnej. Będą służyć Ci przez lata, z dumą będziesz zakładać je na kolejne, rodzinne uroczystości, a z pewnością pokusisz się, żeby zacząć nosić je na co dzień.