Płatności


Płatności
W trosce o zadowolenie naszych klientów, zapewniamy 3 metody płatności, które są zarówno szybkie jak i bezpieczne.
Płatność kartą kredytową
Platforma wspierana jest przez Shopify, a transakcje kartą płatniczą obsługiwane są przez PayPal tym samym wszystkie płatności są bezpieczne. Sempre Arte nie ma dostępu do danych Twojej karty kredytowej, płatności przetwarzane są przez PayPal, a my otrzymujemy tylko powiadomienie o ich zatwierdzeniu. Obecnie obsługiwane są 4 karty płatnicze: Visa, MasterCard, Amex i Discover Network. Nie masz konta PayPal ? Żaden problem! Po kliknięciu „Złóż zamówienie” wybierz opcję „Utwórz konto”, wtedy wraz z wpisywaniem danych karty kredytowej utworzysz swoje konto PayPal, z którego będziesz mógł korzystać podczas swoich kolejnych zakupów.
Transakcja trwa od kilku sekund do kilku minut w zależności od Twojego banku.
Wraz z otrzymaniem przez nas powiadomienia o dokonanej płatności, przesyłka będzie gotowa do realizacji. Opcja dostępna przy Przedsprzedaży.
 
Płatności przelewem bankowym
Przelew bankowy jest rozwiązaniem, dla osób, które wolą tradycyjne metody płatności.
Dane do przelewu otrzymasz wraz z mailem potwierdzającym złożenie zamówienia. Aby ułatwić nam procedurę, w tytule prosimy wpisać numer zamówienia. Na przelew czekamy 3 dni robocze. Wraz z zaksięgowaniem przelewu na naszym koncie, otrzymasz powiadomienie mailem, a przesyłka będzie gotowa do realizacji. Opcja dostępna przy Przedsprzedaży.

Nazwa: Semprearte
Numer rachunku bankowego: 18 1050 1445 1000 0091 2828 3661
ING Bank Śląski S.A.
Tytuł: numer zamówienia (np. #1010

Płatności przy odbiorze 
Jeśli z dowolnych powodów wolisz zapłacić przy odbiorze przesyłki, nie ma problemu. Przy składaniu zamówienia wybierz opcję „Płatność przy odbiorze”. Przesyłki dostarczane są firmą inPost prosto do Twojego domu. Płatności można dokonać Kartą Płatniczą - żeby skorzystać z tej opcji, daj nam znać zaraz po zamówieniu. 
Opcja ta nie jest dostępna przy Przedsprzedaży.