Płatności


Płatności
W trosce o zadowolenie naszych klientów i ich finansów zapewniamy 3 metody płatności, które są zarówno szybkie jak i bezpieczne.
Płatność kartą kredytową
Platforma wspierana jest przez Shopify, a transakcje kartą płatniczą obsługiwane są przez PayPal tymsamym wszystkie płatności są bezpieczne. Sempre Arte nie ma dostępu do danych Twojej karty kredytowej, płatności przetwarzane są przez PayPal, a my otrzymujemy tylko powiadomienie o ich zatwierdzeniu. Obecnie obsługiwane są 4 karty płatnicze: Visa, MasterCard, Amex i Discover Network. Nie masz konta PayPal ? Zaden problem! Po kliknięciu „Złóż zamówienie” wybierz opcję „Utwórz konto”, wtedy wraz z wpisywaniem danych karty kredytowej utworzysz swoje konto PayPal, z którego będziesz mógł korzystać podczas swoich kolejnych zakupów.
Transakcja trwa od kilku sekund do kilku minut w zależności od Twojego banku.
Wraz z otrzymaniem przez nas powiadomienia o dokonanej płatności, przesyłka będzie gotowa do realizacji.
 
Płatności przelewem bankowym
Przelew bankowy jest rozwiązaniem, dla osób, które wolą tradycyjne metody płatności.
Dane do przelewu otrzymasz wraz z mailem potwierdzającym złożenie zamówienia. Aby ułatwić nam procedurę, w tytule prosimy wpisać numer zamówienia. Na przelew czekamy 3 dni robocze. Wraz z zaksięgowanem przelewu na naszym koncie, otrzymasz powiadomienie mailem, a przesyłka będzie gotowa do realizacji.
 
Płatności przy odbiorze
Jeśli z dowolnych powodów wolisz zapłacić przy odbiorze przesyłki, nie ma problemu. Przy składaniu zamówienia wybierz opcję „Płatność przy odbiorze”. Przesyłki dostarczane są Pocztą Polską.