O Nas

"Z pasji do podróży". Z takim mottem zaczęliśmy tworzyć SempreArte. Platforma jest odzwierciedleniem naszych największych pasji: podróży, fotografii i zamiłowania do kultury i ludzi. Oboje spędziliśmy kilka dobrych lat tułając się po świecie, w przeciągu ostatnich trzech lat mieszkaliśmy na trzech różnych kontynentach, poznaliśmy się w trakcie podróży, a razem i osobno odwiedziliśmy 33 kraje. Zawsze z myślą z tyłu głowy, aby połączyć wszystkie pasje i robić coś innego. Coś naszego. 
SempreArte to strona dla wszystkich tych, którzy w wyglądzie cenią sobie przede wszystkim oryginalność. Pomysł zrodził się w Chiapas, w Meksyku. To tutaj po raz pierwszy zostaliśmy zainspirowani niezwykłą sztuką Majów, ręcznie wykonanymi produktami, które w innych częściach świata są niespotykane. Wśród wszystkich szczególnie wyjątkowe wydały nam się produkty wytwarzane przez plemię Tzutzujil, zamieszkujące okolice jeziora Atitlan w Gwatemali. Podczas podróży po Gwatemali, zostaliśmy niesamowicie miło przyjęci przez ludność lokalną, zawsze otoczeni troską i ciepłem. Zaczęliśmy się zastanawiać jak tym ludziom pomóc. Gwatemalczycy spędzają nawet kilka dni w swojej pracowni, po to żeby dany produkt został idealnie dopracowany. Chcemy te produkty wypromować. Pokazać światu jak niezwykłe dzieła sztuki tworzone są w drewnianych domkach gdzieś na końcu świata.
Wszystkie nasze produkty są w 100% ręcznie wykonane, każda najmniejszy dodatek jest ręcznie doszywany, co oznacza, że każdy produkt jest inny.
Dlaczego warto kupić nasz produkt?
Bo kupując wspierasz działalność ludzi, którzy wkładają całe swoje serce i dużo czasu, aby stworzyć dzieło sztuki. Sprzedaż w sklepiku w wiosce jest dla nich niekiedy jedynym kanałem sprzedaży. Gwatemala w dalszym ciągu nie jest zbyt popularnym kierunkiem turystycznym, tym samych czekanie na turystę, któremu produkt wpadnie w oko może zajmować kilka miesięcy. Pragniemy udostępnić Ci produkt, którego być może nigdy w życiu nie byłbyś w stanie odnaleźć.
Co czyni nasze produkty unikatowymi ? 
Każdy nasz produkt jest inny, nie mamy w ofercie dwóch takich samych produktów. Głównym powodem jest to, że chcielibyśmy w ten sposób nakłonić artystów do wyrażania siebie w swojej pracy. Chcielibyśmy, aby mieli okazję do rozwijania swoich umiejętności i wykorzystywania swojej kreatywności. Pragniemy, aby każdy kto zakupi produkt SempreArte poczuł się wyjątkowo.