O Nas


Z pasji do podróży", z takim mottem zaczęliśmy tworzyć platformę. Platforma jest odzwierciedleniem naszych największych pasji: podróży, fotografii i zamiłowania do kultury i ludzi.  Oboje spędziliśmy kilka dobrych lat tułając się po świecie, w przeciągu ostanich trzech lat mieszkaliśmy na trzech różnych kontynentach, poznaliśmy się w trakcie podróży, a razem i osobno odwiedziliśmy 33 kraje. Zawsze z myślą z tyłu głowy, aby połączyć wszystkie pasje i robić coś innego, coś naszego. 
SempreArte to platforma dla wszystkich tych, którzy w wyglądzie cenią sobie przede wszystkim oryginalność. Pomysł zrodził się w Chiapas, w Meksyku, to tutaj po raz pierwszy zostaliśmy zainspirowani niezwykłą sztuką Majów, recznie wykonanymi wyrobami, które w innych częsciach świata są niespotykane. Wraz z kontynuacją podróży po Ameryce Środkowej wyroby wydawały nam się nawet bardziej ponadprzeciętne. Wśród wszystkich szczególnie wyjątkowe wydały nam się produkty wytwarzane przez plemie Tzutzujil, zamieszkujące okolice Lake Atitlan w Gwatemali. Podczas podróży po Gwatemali, zostaliśmy niesamowicie milo przyjęci przez tubylcow, zawsze otoczeni troską i ciepłem, tym samym zaczeliśmy się zastanawiać jak tym ludziom pomóc. Ludzie spędzają niekiedy nawet kilka dni w swojej pracowni, po to żeby dany produkt został idealnie dopracowany. Chcemy te produkty wypromować, pokazać światu jak niezwykłe dzieła sztuki tworzonę są w drewianych domkach gdzieś na końcu świata.
Wszystkie nasze produkty są w 100% recznie wykonane, każda najmniejszy dodatek jest recznie doszywany, co oznacza, że każdy produkt jest inny.
Dlaczego warto kupić nasz produkt?
Bo kupując wspierasz działalność lokalność ludzi, którzy wkładają całe swoje serce i bardzo dużo czasu, aby wytorzyć dzieło sztuki. Sprzedaż w sklepiku w wiosce jest dla nich niekiedy jedynym kanałem sprzedaży. Guatemala w dalszym ciągu nie jest zbyt popularną destynacją turystyczną, tym samych czekanie na turystę, któremu produkt wpadnie w oko może zajmować kilka miesięcy. Praganiemy udostępnić Ci produkt, ktorego być może nigdy w życiu nie byłbyś w stanie odnaleść. Tym samym udowodnić ich wytwórcy, że ich praca to prawdzie dzieło sztuki.
Oprócz ponadprzeciętności, nasze produkty są jak najbardziej praktyczne, wyselekcjonowane w taki sposób, aby zawsze były użyteczne i przydatne w życiu codziennym.  
Co czyni nasze produkty unikatowymi ? 
Każdy nasz produkt jest inny, nie mamy w ofercie dwóch takich samych produktów. Głównym powodem jest to, że chcielibyśmy w ten sposób nakłonić artysów do wyrażania siebie w swojej pracy. Chcielibyśmy, aby mieli okazję do rozwijania swoich umiejętności i wykorzystywania swojej kreatywności.  Tym samym pragniemy, aby każdy kto zakupi produkt SempreArte poczuł się wyjątkowo. Bardzo dobrze znamy naszych dostawców, zapewniamy, że każdy produkt jest robiony ręcznie, z sercem.