Regulamin uczestnictwa w akcji „ Pomoc rodzinom w Gwatemali”
  1. Każdy uczestnik, który do dnia 20.04. dokona wpłaty na zbiórkę zorganizowaną przez Anię Hnidiuk na portalu zrzutka.pl pod tytułem „Pomoc rodzinom w Gwatemali” może wciąć udział w promocji na stronie semprearte.com i skorzystać ze zniżki do 50 zł.
  2. Po dokonanej wpłacie należy przesłać potwierdzenie wpłaty ( screenshot ze zrzutki) do SempreArte poprzez nasz facebook, instagram lub email: info@semprearte.com
  3. Screenshot musi pokazywać imię i nazwisko / pseudonim / nick, zgodne z profilem w mediach społecznościowych lub adresem email.
  4. Po przesłaniu potwierdzenia uczestnik otrzyma kod zniżkowy do wykorzystania w sklepie SempreArte o wartości zgodnej z kwotą wpłaty na zbiórkę „Pomoc rodzinom w Gwatemali”, nie większy niż 50 zł.
  5. Zniżka może być na kwotę do 50 zł. W przypadku wyższych wpłat, uczestnik otrzymuje zniżkę w wysokości 50 zł.
  6. Otrzymany kod można wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku.
  7. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami, generowanymi za pomocą kodu. Przy płatności można wpisać tylko jeden kod zniżkowy.
  8. Zniżka łączy się z promocjami w postaci obniżonych cen przedsprzedażowych oraz cen promocyjnych w dziale „Promocje”
  9. Zebrane środki zostaną przekazane organizacji Nuevo Amanecer, która zakupi jedzenie i środki higieniczne i rozdysponuje wśród rodzin.