Regulamin akcji "Opinie na stronie"

 1. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które zakupiły lub posiadają torebkę, plecak lub aktówkę marki SempreArte, oraz zapoznały się z treścią poniższego regulaminu oraz regulaminu zamieszczania opinii na stronie semprearte.com znajdującego się pod tym adresem.
 2. Dodanie rekomendacji jest dobrowolne, podanie przez uczestników informacji oraz danych osobowych w rekomendacji jest również dobrowolne
 3. Nagrodą za dodanie rekomendacji jest bon na zakupy w sklepie semprearte.com o wartości 30 zł. 
 4. Bon posiada 30 dniowy termin ważności. 
 5. Spośród rekomendacji, które będą zawierały zdjęcia, organizator wybierze zdjęcie w jego opinii najbardziej kreatywne i pasujące do wizji marki, a osobę, która wystawiła rekomendację nagrodzi bonem na 300 zł, bez terminu ważności, do wykorzystania na stronie semprearte.com 
 6. Organizatorem konkursu jest Semprearte s.c.
 7. Nadzór nad konkursem sprawuje administrator strony semprearte.com, Anna Hnidiuk
 8. Uczestnik, dodając zdjęcie do rekomendacji, musi posiadać do danego zdjęcia prawa autorskie
 9. Wraz z dodaniem rekomendacji uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie danego zdjęcia przez administratora strony SempreArte.
 10. Wszystkie rekomendacje weryfikowane są pod względem wiarygodności przez administratora oraz aplikację Judge.me
 11. Firma Semprearte s.c. oraz Judge.me może odmówić publikacji rekomendacji jeśli nie będzie mogła jej zweryfikować, lub pojawi się podejrzenie, że osoba wystawiająca rekomendację nie zakupiła lub nie jest posiadaczem danego produktu, pod którym rekomendacja została oddana.
 12. Konkurs trwa do północy 30 czerwca 2023 roku.
 13. Regulamin Zamieszczania Opinii jest dostępny w Regulaminie strony semprearte.com oraz pod tym adresem.